besttip
besttip
besttip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
besttip

Welcome
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slovenija(sve lige i takmicenja)

Ići dole 
AutorPoruka
rockytomas




Broj poruka : 30
Datum upisa : 05.07.2012

Slovenija(sve lige i takmicenja) Empty
PočaljiNaslov: Slovenija(sve lige i takmicenja)   Slovenija(sve lige i takmicenja) EmptySub Jul 14, 2012 8:04 pm

20:00,Olimpija (-1,0)-Domzale, tip H1@ 2.55, Expekt, 5/10, tip 1@ 1,60 Mozzart,9/10

Prvo kolo Slovenackog prvenstva koje sam i prosle godine cesto igrao a narocito dve ekipe Maribor koji je bio prvak i Olimpiju koja je i prosle sezone bila u vrhu ali ove sezone imaju ambiciju da prekinu Mariborovu dominaciju , u prelaznom roku dosla su 4 igraca a napustio ih je odbrambeni igrac Vrsic , u prenosu prijateljskog meca sa Crvenom Zvezdom smo imali prilike da vidimo da je Olimpija jedna sasvim ozbiljna ekipa jer su totalno nadigrali i pobedili sa 3-0 ekipu koja ima velike ambicije u prvenstvu Srbije a i u Evropi , iskreno mnogo sam se iznenadio kvalitetom igre iako sam potajno i ocekivao da ce Olimpija pobediti jer Zvezda jos nije bila potpuno spremna , posle toga su odigrali dva meca u kvalifikacijama za ligu evrope gde su pobedili u oba meca Luxemburzane sa po 3-0 a u seperkupu su izgubili od Maribora sa 2-1 , juce je Maribor svoj mec pobedio u gostima i Olimpija mora na svom terenu da pobedi ubedljivo da bi im se prikljucila u vrhu, trener Ermin Šiljak pred mec je izjavio da Djordje Ivelja i Nikola Nikezić nece konkurisato za sastav a da su ostali spremni za igru i da im je pocetak prvenstva jako bitan , igraju na svom terenu gde su veliki favoriti i tako ce se i postaviti u igri
Domzale je napustilo 7 igraca u prelaznom roku i po recima Seada Jahica Menadzera u Sloveniji oni ce se verovatno boriti za opstanak uz jos nekoliko timova a realno Olimpija i Maribor odskacu po kvalitetu
u medjusobnim susretima u zadnja 4 meca sva 4 je dobila Olimpija a na svom terenu obe pobede su bile u hendikepu pa sam se opredelio za tu igru jer je kvota odlicna a jako realna a ko hoce sigurnije cist 1 je oko 1,60 sto isto tako nije lose
Nazad na vrh Ići dole
 
Slovenija(sve lige i takmicenja)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Irska (sve lige i takmičenja)
» Švedska (sve lige i takmičenja)
» Portugalija (sve lige i takmičenja)
» Poljska (sve lige i takmičenja)
» Island - Sve lige i takmicenja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
besttip :: Tipovi sa analizama (2. opcija) :: Fudbal :: Ostale evropske lige-
Skoči na: