besttip
besttip
besttip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
besttip

Welcome
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 70
Datum upisa : 19.02.2012

Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty
PočaljiNaslov: Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)   Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) EmptyPon Feb 20, 2012 12:20 am

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://besttip.serbianforum.info
mirko

mirko


Broj poruka : 127
Datum upisa : 20.02.2012

Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)   Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) EmptySre Apr 11, 2012 2:03 am

Fudbal, Nemačka III Bundesliga, 19:00 Burghausen – Münster 1 q 2,10, Atlantik

Utakmica 34. Kola. Do kraja prvenstva odtslo je da se odigraju još četiri. Domaćin se nalazi u vrhu tabele, tačnije na 5. mestu i bori se za osvajanje trečeg, koje vodi u plej of za ulazak i drugu Bundesligu. Za tim mestom, na kojem se nalazi Hemnicer (koji ima tešku utakmicu protiv Arminije Bilefeld), Burghauzen zaostaje tri boda. Još nisu poraženi na svom stadionu (7 pobeda i 9 nerešenih) i nalaze se u seriji od tri nerešene utakmice za redom i to protiv timova koji se nalaze u gornjem delu tabele. Nisam uspeo da pronađem neke informacije o problemima sa sastavom tima, tako da pretpostavljam da će biti kompletni.

Minster se nalazi na 11. mestu, još uvek nije obezbedio opstanak u ligi jer od timova koji se nalaze na mestima koja vode u niži rang imaju 7 bodova više. Nalaze se u seriji od dve pobede za redom i to na svom terenu protiv Erfurta i Osnabrika (sa kojima je Burghauzen igrao nerešeno). Sigurno je to dalo podstrek i samopouzdanje igračina da nastave tako, ali mislim da se to večeras neće desiti. A za to mišljenje imam tri razloga. Prvi i najmanje važan je činejnica da loše igraju na gostovanjima, gde su ostvarili učinak 3 6 8 uz gol razliku 18:26. Drugi, više važniji razlog je podatak da imaju nekih problema sa sastavom tima. Naime, kolko sam razumeo google prevodioca, večeras neće igrati tri igrača, suspendovana zbog žutih kartona i to Radovan Vujanović (napadač, 23 ut, 3 g), kapiten Stefan Kühne (sredina, 28 ut, 6 g) i Patrick Huckle (odbrana, 26 ut), kao i povređeni prvi golman Daniel Masuch (31 ut), a umesto njega će braniti Max Schulze Niehues (2 ut), kome je ovo treća utakmica. U tim bi trebalo da se vrate Philip Heise (odbrana, 11 ut), Jürgen Duah (sredina, 15 ut, 1 g) i Domenique Njeng (odbrana, 0 ut), koji su prvobitno bili određeni da igraju za drugi tim, ali su zbg navednih problema pozvani za večerašnju utakmicu. I treći, najvažniji razlog je taj da, kada se saberu prva dva i doda podatak da ssu domaćinu bodovi i te kako potrebni u borbi za plej of.

Pozdrav i srećno.

Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 127
Datum upisa : 20.02.2012

Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)   Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) EmptyPet Apr 20, 2012 12:25 am

Fudbal, Nemačka Regionalna Liga Jug, 19:00 Pfullendorf - Stutt. Kickers 2 q 1,70, Atlantik

Utakmica 30. kola, a dokraja sezone ostalo je da se odigra još pet. Fulendorf se nalazi pri dnu tabele, tačnije treći od pozadi i ova utakmica za njih nema nikakvog značaja. Dobro igraju na svom terenu, jer na poslednjih 8 utakmica nisu poraženi (5 pobeda i 3 nerešene). Na ovoj utakmici neće igrati T. Werne (sredina, 7 ut) i A. Kalludra (napadač, 11 ut, 1 g),

Za razliku od njih, gosti imaju imperativ pobede, je im ona daje nadu da će se na kraju sezone naći na prvom mesti i plasirati se u III Bundesligu. Trenutno su prvi sa 3 boda više od drugoplasiranom Sonenhof Grosaspahu. Ko osvoji prvo mesto ide direktno u viši rang, ostalima ostaje mogućnost naredne sezone. I oni su u dobroj formi, jer na poslednjih 10 utakmica nisu poraženi (5 pobeda i 5 nerešenih). Na ovoj utakmici neće igrati suspendovani R. Fennell (sredina, 35 ut. 3 g), a pod znakom pitanja su S. Köpf (odbrana, 0 ut) i H. Pala (napadač, 8 ut, 2 g).

Kada se sve sabere, prednost ću dati gostima, jer su im bodovi i te kako potrebni za plasman u viši rang, u dobroj su formi, a najavljuje se i dolazak velikog broja navijača, do su domaćini nemaju nekog posebnog motiva za igru.

Pozdrav i srecno.
Nazad na vrh Ići dole
mirko

mirko


Broj poruka : 127
Datum upisa : 20.02.2012

Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)   Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) EmptyČet Maj 10, 2012 10:47 pm

Fudbal, Nemačka Regionalna Liga Zapad, 19:00 E. Trier – Lotte 2 q 2,25, Mozzart

Pretposlednje kolo u ovoj ligi, ali je za domaćina ovo poslednja utakmica, s obzirom da ima utakmicu više od ostalih ekipa (zbog neparnog broja klubova). Koliko ja razumem pravila u ovoj ligi, u viši rang ide samo prvoplasirani tim. Trenutno se na tom, prvom, mestu nalazi II tim (amateri) Borusije iz Dortmunda sa bodom više od Lotea, a na trećem je B. Moenchengladbach (Am) sa pet bodova manje. Uostalom, sve to možete videti na tabeli.

Ajntraht iz Trira se nalazi na četvrtom mestu sa osvojenih 64 bodova, koj eim je zagarantovano. Mogu napredovati, ali samo za jedno mesto, ali pod uslovom da pobede na ovoj utakmici, ali i da Borusija M. II obe utakmice izgubi. Ali opet, to im ništa ne znači. Poslednje dve utakmice su pobedili, a isto tako nalaze se u nizu od četiri pobede na svom terenu. Ova utakmica je za njih poslednja u ovoj sezoni, pa pretpostavljam da će igrači dati sve od sebe da nastave taj pobednički niz na svom terenu. Ali... Tražeći neke informacije o timu i ovoj utakmici, dođao sam do nekih zanimljivih podataka. Bar za mene, pa ću pokušati da ih objasnim inadam se da ćete me razumeti šta sam hteo da kaže.
Naime, u utorak su igralu kup utakmicu u okviru Rheinlandligisten, pretpostavljam da je neka lokalna oblast i izgubili su od TuS Mayena sa 3:2. To im je bio prvi poraz posle 28 odigranih utakmica u okviru ovog kupa, gde su važili z aapsolutnog favorita. Ta ekipa TuS-a je dve lige ispod njih i taj poraz je pokrenuo lavinu nekih događaja i prica. Koliko sam ja razmeo, pokrenulo se pitanje sponzorstva , jer su glavni sponzori, posle te utakmice, najavili raskid ugovora. Mada je generalni direktor kluba Ernst Wilhelmi, na konferenciji za štampu izjavio da sponozi ostaju isti i da nije bilo nikakvih problema, meni se čini da tu ipak ima nešto. Možda je za sada sev sređeno, ali neke stvari ostaju otvorene u narednom periodu.
Na ovoj utakmici neće igrati D. Bauer (sredina, 13 ut) i B. Pintol (sredina, 9 ut, 2 g), a po izjavi trenera, satstav tima će se znati tek pred početak utakmice.
Isto tako, po pisanju lokalnih novina, na treningu koji je održan u sredu, bili su prisutni samo oba golmana A. Lengsfeld i A. Poggenborg, kao i još samo 7 igrača (C. Spang, C. Anton, T. Asma, O. Mvondo, A.Abelski, T. Kraus i T. Hollmann), što je još jedan dokaz da se nešto dešava unutar kluba.

Gosti se bore za titulu, zaostaju samo jedan bod od amatera iz Dortmunda (koji danas na svom terenu imaju lak posoa protiv amatera iz Bohuma i očekuj ese njihova pobeda). Veoma važna utakmica i samo pobeda im garantuje i daje neku nadu pre naredno, poslednje kolo, da mogu osvojiti prvo mesto. A u poslednjem kolu igraju na svom terenu protiv Wiedenbrücka, dok ekipa iz Dortmunda gostuje Wuppertaleru.
Lotte se nalazi u seriji od dve pobede u nizu, nisam uspeo da dođem do nekih infrmacija o problemima sa sastavom tima, pa pretpostavljam da će biti kompletni.

Međusobne utakmice: Do sada su ova dva tima odigrala 7 utakmica i Lotte je uspešniji, ima 5 pobeda, jednom su igrali nerešeno i jednom je pobedio Ajntraht, a gol razlika je 14:7 za Lotte. Taj jedan poraz, Lotte je izgubio u prošloj utakmici na svom terenu, odigranoj u decembru 2011. godine sa 3:2 i ta utakmica će ostati zapamćena po nemilim scenama koje su se dešavale. Bilo je priče i optužbe da je bilo i nešto u vezi rasizma, a šta je urađeno na kraju, nije mi poznato.

Zaključak: Možda sam do sada napisao dosta toga, ali dosta konfuzno i zamšeno, pa ću pokušati da u par rečenica pojasnim moj tip i nekim informacijama, do kojih sam došao, ali onako kako sam ih ja razumeo. Ova utakmica za domaćina nema nikakvog značaja, a posle poraza u nekom lokalnom kupu, izgleda da su nastali neki problema unutar tima, ali i sa sponzorima.
Gostima gori pod nogama i samo im pobeda daje nadu da će se plasirati u III Bundesligu, a pretpostavljam da su i željni ''osvete'' za poraz na svom terenu u u prvom delu sezone.

Na kraju, da vam postavim linkove prema onome na čemu se zasnivao moj tip i onako kako sam ja to razumeo:

http://www.wochenspiegellive.de/index.php?id=965&doc=66567

http://www.eintracht-trier.com/eine-begegnung-mit-besonderer-wurze.html


Pozdrav i srećno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)   Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nemačka - ostale liga (II i III Bundesliga, Regionalne lige)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nemačka - ostala klubska takmičenja
» Nemačka I Bundesliga
» Italija (ostale lige - Seria B, C1A, C1B i ostalo)
» Španija (ostale lige - Segunda i ostalo)
» Klupska takmicenja -Liga Evrope i Liga Sampiona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
besttip :: Tipovi sa analizama (2. opcija) :: Fudbal :: Evropske lige (Engleska, Italija, Španija, Nemačka i Francuska) :: Nemačka-
Skoči na: